Що вивчатимуть старшокласники за новими навчальними програмами з історії України

83

З нового навчального року старшокласників навчатимуть відповідно до нових освітніх програм з історії. Так, 17 липня 2016 року Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич підписала Наказ № 826 «Про затвердження навчальних програм для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів», який стосувався й історії України. Про це повідомляється на сайті Українського інституту національної пам’яті.

Ініціював дані зміни ще минулого року Український інститут національної пам’яті, після чого міністерство створило робочу групу з удосконалення та розвантаження програм. До цієї групи залучені представники урядових, науково-дослідних і навчальних установ.

Читайте за темою: Українці на міжнародній математичній олімпіаді: півдюжини медалей

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Зокрема, виділено в окремі теми Українську революцію 1917-1921 років, а послідуючий період терору в шкільній програмі матиме назву «Встановлення й утвердження радянського тоталітарного режиму (1921-1939 рр.)». Окрема увага під час занять приділятиметься бою під Крутами, еміграції, радянській окупації України, адміністративно-територіальним змінам українських земель протягом усього ХХ століття, Українській Гельсінській групі та багатьом іншим, які багато років не вивчалися детально.

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.