Сергій Жадан віддасть свою премію від Президента дітям Луганщини

53

Письменник Сергій Жадан віддасть свою премію «Українська книжка року», отриману від Президента Петра Порошенка, на потреби дитячих закладів Луганської області. Про це йдеться у листі до Президента, який оприлюднено на сторінці письменника у Facebook.

«… ми з видавцями хочемо ще раз подякувати Вам за цю премію і передати її на потреби дитячих закладів Луганської області. Ми з друзями-волонтерами вже певний час допомагаємо дитячим садочкам та інтернатам на Луганщині, тож радо передамо і ці кошти дітям, сподіваючись на те, що в майбутньому волонтери не матимуть необхідності перебирати на себе функції державних органів, оскільки держава буде сумлінно й ретельно виконувати свої обов’язки, виходячи, передусім, з почуття відповідальності. Це – наша країна, відповідати за неї маємо всі разом», –  написав пан Жадан.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про присудження щорічної премії Президента «Українська книжка року», яким відзначив авторів, видавництва та видавничі організації за значний внесок у популяризацію української книжки та розвиток вітчизняної видавничої справи.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Художня лялька

Читайте за темою: Волонтерка зі США назбирала на передову 2 мільйони доларівavg

У 2016 році звання лауреата премії у номінації «За видатні досягнення у галузі художньої літератури» присуджено українському письменнику Сергію Жадану за книгу «Месопотамія» та видавництву «Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», що її видав.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.