«Ранець доброти» для українських першачків

53

Близько 100 ранців для першокласників було зібрано в рамках всеукраїнської акції «Ранець доброти» Синодальним відділом соціального служіння та благодійності УПЦ Київського Патріархату Елеос-Україна. До кінця тижня понад 40 ранців відправлять до Маріуполя, а у Житомирській області 50 дітей уже отримали необхідні речі для початку навчального року.

Акцію розпочав 12 серпня Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Вона полягає у зборі допомоги першокласникам, які втратили своїх батьків у зоні бойових дій, багатодітним родинам військовослужбовців, дітям, які проживають у зоні АТО, сірій зоні, переселенцям.

Суть акції полягає у тому, що відомі особистості та всі небайдужі люди закуповують все необхідне для шкільного портфелика першачка і збирають ранець для дитини, фіксуючи цей процес на відео та закликаючи усіх небайдужих зробити те саме. Відео розміщується у соціальних мережах з хештегом #Ранецьдоброти.

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Сукня довга пряма “Геометрія”

Читайте за темою: Автокефалія для чайників

Організатором акції є Синодальний відділ соціального служіння та благодійності УПЦ Київського Патріархату Елеос-Україна за підтримки асоціації Благодійників України. Координатором акції є заступник голови Синодального відділу соціального служіння та благодійності УПЦ Київського Патріархату протоієрей Сергій Дмитрієв.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.