Перемоги українських гімнастів у Ріо

41

Український гімнаст Олег Верняєв завоював золоту медаль у фіналі вправ на паралельних брусах на Олімпійських іграх-2016 в Ріо-де-Жанейро. Результат українця – 16.041. Таким чином, це перше золото української збірної на Олімпіаді в Ріо.

Ця нагорода стала для Верняєва другою на Олімпіаді-2016. Раніше він отримав срібло у багатоборстві. Загалом, станом на 16 серпня Україна здобула на Олімпіаді шість медалей: чотири срібних, одну бронзову та одну золоту.

Ще один привід для гордості Україна отримала від українського гімнаста Ігоря Радівілова. Спортсмен виконав на Олімпіаді-2016 в Ріо свій коронний складний стрибок, який відтепер буде називатися The Radivilov, про що повідомив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Футболка

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

srd1

«Наш гімнаст Ігор Радівілов виконав свій надскладний коронний стрибок The Radivilov на Олімпіаді в Ріо. Таким чином, цей елемент у спортивній гімнастиці офіційно занесений в міжнародні правила. Тепер цей унікальний стрибок завжди носитиме прізвище українця», – написав Жданов в Facebook.

Читати за темою: Третя українська медаль на Олімпійських іграх

Міністр також підкреслив, що, незважаючи на відсутність медалі за змагання в опорному стрибку, Радівілов встановив історичне досягнення, яким Україна повинна пишатися.

Елемент Радівілова (The Radivilov vault) – це стрибок вперед, коли, відштовхнувшись від опорного містка, гімнаст має виконати три оберти та приземлитися.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.