Нові напрямки співпраці України та КНР

54

Україна спільно з Китайською Народною Республікою працюватиме над подоланням негативних тенденцій у торгівлі, що розвивалися в 2015 – на початку 2016 рр.

В 2015 році КНР зайняв друге місце за обсягом товарообігу України з країнами світу, а експорт товарів з України в Китай склав 2,4 млрд. дол. США. Про це розповіла Наталія Микольська під час засідання Комісії зі співробітництва між урядами України та КНР. Українсько-китайська Підкомісія з торговельно-економічного співробітництва є важливим елементом торгівельної дипломатії у відносинах між Україною та Китаєм.

ptn7

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Брелок “Тризуб”

Футболка

Читати за темою: Унікальну книгу про українську історію презентують у вересні

«Ініціатива китайської сторони щодо ідеї побудови економічного поясу Великого шовкового шляху – це майбутнє КНР та України. Тому ми маємо своєчасно почати працювати над виконанням двосторонніх домовленостей, досягнутих у рамках Підкомісії. Також найближчим часом ми очікуємо на коментарі китайської сторони до проекту Плану дій Україна-КНР про спільну реалізацію ідеї побудови економічного поясу Великого шовкового шляху («Дорожня карта»), який українська сторона готова підписати під час наступного засідання комісії», – прокоментувала Наталія Микольська.

У контексті реалізації проектів у рамках безоплатної допомоги Наталія Микольська зазначила, що Україна високо цінує підтримку з боку уряду Китайської Народної Республіки і Міністерства комерції КНР. Українська сторона очікує, що незабаром буде підписано Угоду між нашими урядами про надання Міністерству охорони здоров’я України устаткування для оснащення бригад швидкої медичної допомоги. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.