«Нова пошта» запустила сервіс викупу і доставки товарів з США

86

«Нова пошта» запустила сервіс NP Shopping, який забезпечуватиме викуп та доставку товару: клієнт обирає бажані позиції, а сервіс приймає оплату за товар, викуповує його і доставляє клієнту. Доставка здійснюється зі 100 найбільших інтернет-магазинів США.

Схема робити сервісу наступна: клієнт надає посилання на бажаний товар, а фахівці «Нова пошта» беруть на себе комунікацію з магазином і решту операцій з покупкою. Клієнту не треба реєструватися на сайті онлайн-магазину і витрачати додатковий час.

niuo3

Сукня довга пряма “Геометрія”

Художня лялька

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

«Нова пошта» обіцяє доставляти товар протягом 5 днів після її надходження на склад NP Shopping в США. Обрахунки вартості доставки в Україну здійснюються за фактичною вагою покупки, а тарифікація починається з 500 грамів. Згідно тарифів NP Shopping, доставка такої посилки коштуватиме $2,9. Сплата можлива у відділенні «Нової пошти», поштоматі або через кур’єра.

Читати за темою: Україна та Литва зняли всі обмеження у повітряному сполученні

Щоб замовити товари, потрібно зареєструватися на сайті www.npshopping.com, вибрати в інтернет-магазині за каталогом потрібний товар, перенести лінк на нього в Особистий кабінет на сайті і оформити замовлення.

Обчислити вартість доставки можна за допомогою калькулятора на сайті www.npshopping.com. Відстежити посилку можна в Особистому кабінеті. За відповідність опису та якості товару відповідальність несе інтернет-магазин.

У компанії заявляють, що на замовлення буде діяти страховка. Якщо посилка загубиться або пошкодиться, то поштовий оператор обіцяє повернути повну вартість посилки.

niuo4

Також є обмеження по габаритах посилки: довжина – 122 см, ширина – 102 см, висота – 110 см.

Крім того, потрібно буде заплатити 35% збору від суми замовлення на 150 євро ($165) і більше. NP Shopping може взяти на себе цю процедуру, але вимагатиме скановану копію паспорту. Варто врахувати, що розділяти товари по різним посилкам для уникнення перевищення ліміту не будуть.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.