На Полтавщині стартував Національний Сорочинський ярмарок

51

Вчора у Великих Сорочинцях, за участі Національної заслуженої академічної капели бандуристів України ім. Георгія Майбороди, відбулося урочисте відкриття Національного Сорочинського ярмарку. Він триватиме на Полтавщині ще шість днів, до неділі, 21 серпня. Цьогорічний ярмарок присвячується 25-й річниці Незалежності України і буде відбуватися під гаслом «Розквітає ярмарок – квітне Україна!».

Цьогоріч на Сорочинському ярмарку провели реорганізацію території. Для зручності людей встановили нову навігацію – вдень та вночі працюватимуть покажчики, що світитимуться і позначатимуть основні об’єкти, що знаходяться на ярмарку — головну сцену, поліцію тощо.

Нововведенням стало і те, що відкриття відбулося на Головній сцені ярмарку. У «Садибі Хіврі» та інших садибах, побудованих в етностилі, проводять майстер-класи з різних напрямків. Також проходять презентації українських народних традицій. Щодо культурної програми, то з В’єтнаму приїхав танцювально-пісенний колектив. Активну участь беруть нові полтавські колективи, це і шоу барабанів, і «Діти Фрістайла», і колектив «Сузір’я» та багато інших творчих колективів. Протягом усіх днів на сцені виступатимуть творчі колективи з різних куточків України.

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

srd4

srd5

Цього року на ярмарок завітали 530 народних майстрів, 400 підприємців, відкрили 35 кафе і ресторанів. Також приїхали делегації із В’єтнаму, Індії, Туреччини, Білорусі та Азербайджану. Щовечора виступатимуть відомі артисти.

srd6

Національний Сорочинський ярмарок – це найбільший в Україні ярмарково–виставковий захід. Його унікальність полягає у тому, що він зберігся з XVIII століття до наших днів. Проводиться традиційно один раз на рік в передостанній тиждень серпня, на ярмарковій площі в 16,2 га під відкритим небом в центрі села Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області. Ярмарок надзвичайно колоритно описаний в повісті генія світової літератури Миколи Гоголя «Сорочинський ярмарок» (цикл повістей «Вечори на хуторі біля Диканьки»).

Читати за темою: У Чернівцях відбудеться VII Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ

Своєю мегапопулярністю в наш час ярмарок зобов’язаний не лише яскравому слову та іскрометному гоголівському гумору, а і тим, хто його сьогодні готує і проводить. З 1999 року організатором заходу є ТОВ «Сорочинський ярмарок», керівником проекту – кавалер орденів княгині Ольги III та II ступенів Світлана Свищева.

З повною програмою Сорочинського ярмарку можна ознайомитись тут.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.