Міністерство фінансів представило проект податкової реформи

46

Про це йдеться в пояснювальній записці до проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України», повідомляє Укрправда. В записці зазначено, що внесення змін спрямоване на покращення інвестиційного клімату в Україні шляхом спрощення податкової системи, підвищення прозорості та якості адміністрування податків, ліквідації поширених схем ухилення від оподаткування, усунення неузгодженостей.

Зміни вносяться щодо адміністрування, податку на прибуток, податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку, акцизного податку, рентної плати за спеціальне використання води, рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин, особливостей оподаткування в зоні АТО.

Проектом передбачається створення фінансової поліції замість податкової міліції, яку контролюватиме Міністерство фінансів.

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Художня лялька

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

У документі говориться, що плани проведення податкових перевірок будуть оприлюднені на сайті Мінфіну. При цьому перевірка буде проходити 30 днів, а попереджати про перевірку будуть за 15 робочих днів замість 10.

Крім того, в Мінфін переноситься база даних Державної фіскальної служби. Проектом передбачається, що ДФС будуть надавати консультації в усній формі, а Мінфін в письмовій або електронній.

Читайте за темою: Населення України скорочується втричі швидшими темпами, ніж в Європі

Згідно з документом, не буде змінена ставка податку на прибуток (18%), акцизу на алкоголь і тютюнові вироби, але нова ставка податку на доходи фізосіб (ПДФО) становитиме 10% від мінімальної заробітної плати для тих, хто займається індивідуальною діяльністю без реєстрації підприємцем.

Також пропонується збільшити штраф за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних до 50% ПДВ.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.