Масштабні святкування Дня Незалежності в Торонто

102

Українська діаспора в Канаді цьогоріч крім визначної дати 25-тиріччя Незалежності України, святкує  ще три важливі історичні події: 160-річчя від дня народження Івана Франка, 125-річчя поселення українців в Канаді та 75 років української громади під керівництвом Конґресу Українців Канади. А тому у суботу, 20 серпня 2016 р., Конґрес Українців Канади, відділ Торонто, організовує святкування всіх цих визначних дат у Centennial Park в Етобіко, повідомляється на сайті організації. Члени громади зазначають, що очікується понад 10 тисяч учасників святкування.

Для гарного проведення часу спланована цікава програма з різноманітними заходами на різні смаки. Розпочнеться святкування о 10 годині, після чого відбудеться показ мод. Очікується участь й офіційних осіб: канадських політиків, представників мерії міста, лідерів українських громад, які вітатимуть учасників з святами.

Читайте за темою: Всешведський флешмоб #СоняшникУкраїна25 #SolrosUkraina25

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Відбудеться й святковий концерт, ярмарок з смачними наїдками та українськими товарами. Розваги сплановані й для найменших: організатори обіцяють цілий Дитячий куток з різноманітними активностями. Для любителів спорту організують футбольний, волейбольний та шаховий турніри. Вечір закінчиться забавою та танцями під ритми музичного гурту. GU

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.