Магазин українських брендів відкриють на Хрещатику

70

Новий магазин українських брендів з’явиться в Києві, за адресою Хрещатик, 27. Ініціатором створення є маркет українських товарів «Всі.Свої». Локація для такого проекту вибрана не випадково – це центральна частина міста, поруч з майбутнім магазином розташовані інші торгові бутики, що приверне більше відвідувачів.1-0-8229Магазин займатиме чотири поверхи загальною площею 2 800 кв. м, які запускатимуться для початку в тестовому режимі і відкриватимуться поступово. Магазин буде поділений на кілька тематичних зон: сумки, білизна, аксесуари, прикраси, одяг для дому, спорту і, безпосередньо, чоловічий та жіночий одяг. Окремий великий зал буде відведено під взуття: тут можна буде не тільки придбати вподобану модель, але і на місці замовити взуття в іншому розмірі або кольорі. Можливо, буде окремий зал з товарами преміум-сегмента.

В магазині будуть представлені понад 150 українських брендів, які є відмінним поєднанням ціни, якості, роботи з клієнтами.

«Всі.Свої» роблять ставку на широкий асортимент українських брендів, які доступні за ціною. Наприклад, ціна на базову сукню становитиме 600-1 500 грн, на осіннє пальто – 2 000-4 000 грн.Маркет_фото_ (1)

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Футболка

Брелок “Тризуб”

Читайте за темою: Креативний експорт: компанії, що формують новий імідж України

Згодом в магазині «Всі.Свої» планують запустити ряд додаткових сервісів – невелике кафе, дитячу кімнату, гардероб, послуги швачки та майстри взуття. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.