Кількість місць в дитячих садках збільшиться

74

Для дітей дошкільного віку створено 10,5 тисяч додаткових місць у дитячих садках. Такі показники озвучила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, повідомляє сайт МОН.

Проте кількість місць планують збільшити до 25 тисяч до кінця року. Зростання здійснюється завдяки як збільшенню місць у вже існуючих садочках, так і початку використання нових закладів та відновленню діяльності закладів, що використовуються не за призначенням. Зокрема, по одному новому дошкільному закладу побудовано у Волинській, Івано-Франківській, Полтавській, Сумській областях та у місті Києві, а найбільше додаткових місць створено у Львівській області (1260) та Києві (1272). Про це повідомляє Укрправда.

Читайте за темою: Українські виші отримали грант від Євросоюзу

Серія скульптур «Дерево Життя»

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Потреба збільшення кількості місць обумовлюється тим, що на сьогодні лише 74% дітей віком від 3 до 5 років охоплені дошкільними навчальними закладами. Міністр зазначила, що Міністерством розроблений проект змін до Закону України «Про дошкільну освіту», що розширить можливості створення дошкільних навчальних закладів різних форм власності і допоможе диверсифікувати мережу дитячих садочків.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.