Френсіс Фукуяма прочитає лекції в Українському католицькому університеті

44

Френсіс Фукуяма, відомий американський філософ та публіцист, відвідає Львів, пробуде в ньому два тижні та прочитає курс лекцій в Українському католицькому університеті. Про це повідомляє ZAXID.NET. Зокрема, візит відбудеться в рамках програми «Викладання та розробка навчальних кейсів для вивчення публічної політики», яка триватиме з 21 до 26 серпня.

Перша зустріч з Френсісом Фукуямою відбудеться в понеділок, 22 серпня, в Італійському дворику. Щоб відвідати її потрібно зареєструватися онлайн, хоча участь буде безкоштовною.

У вівторок, 23 серпня 2016 року, о 14.00 у Будинку вчених відбудеться прес-конференція з нагоди початку роботи в Україні Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (США) та Школи управління Українського католицького університету — освітньої програми «Академія лідерства для розвитку». В рамках цієї школи проходитиме програма, де викладатиме Фукуяма. Під час прес-конференції у Львові політолог дасть практичні поради про те, як впровадити програму в Україні.

Серія скульптур «Дерево Життя»

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Сукня довга пряма “Геометрія”

Варто зазначити, що курс «Викладання та розробка навчальних кейсів для вивчення публічної політики» розроблений для працівників університетів та навчальних центрів, діяльність яких сфокусована на вивченні державної політики. Вартість участі в курсі – 1 тис. доларів, але його відвідають ті учасники, які отримали спонсорські стипендії та кілька іноземців.

Читайте за темою: У Польщі школярі матимуть можливість навчатись українською

Крім Френсіса Фукуями в програмі викладатиме і Кент Уївер  – професор з державної політики та управління в Джорджтаунському університеті, а також старший науковий співробітник Програми досліджень в сфері управління в Інституті Брукінгс.

Френсіс Фукуяма займає посаду старшого наукового співробітника, засновану на честь Олівера Номелліні, Інституту міжнародних досліджень Фрімена Споглі, є директором Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету, а також почесним професором Департаменту політичних наук. В минулому працював у Школі перспективних міжнародних досліджень Пола Нітце при Університеті Джонса Хопкінса. Фукуяма написав багато праць, що стосуються питань демократизації і міжнародної політичної економії. Його книга «Кінець історії і остання людина», опублікована в 1992 році, уже видана понад 20 мовами.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.