Фестиваль Global Village пройшов у Чернівцях

85

31 липня у музеї просто неба в Чернівцях вже вдруге відбувся фестиваль Global Village. Молоді волонтери з Індонезії, Китаю, Японії, Єгипту, Малайзії, Німеччини, Тунісу представляли культури своїх країн і ділилися враженнями про перебування в Україні.

На відвідувачів фестивалю чекали турецька кава, сирійська випічка, китайська каліграфія та бойовий гопак – усе це під одним дахом фестивалю. У першій половині фестивалю іноземні гості демонстрували народні танці, пісні, і навіть прозу. Зокрема, волонтер з Алжиру на англійській мові прочитав вірш про те, як любить свою країну та свій народ. Організатором свята стала міжнародна організація «AIESEC».avg4 avg5

Як зазначають організатори, Global Village – унікальний культурний фестиваль, що створює можливість для української молоді познайомитись, поспілкуватись та поділитись досвідом з представниками різних країн світу. Фестиваль створює платформу для культурного обміну та розвитку толерантності, навчає мислити глобально, руйнує вщент всі стереотипи та розширює світогляд. Фестиваль надихає на пізнання світу, підштовхує до подорожей, дає можливість зрозуміти, наскільки ми всі близькі без дискримінуючої ширми.

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Художня лялька

Захід спрямований на формування толерантності в українців, а також покликаний нагадати, що нинішній світ став глобальним. Саме тому треба розвиватися та адаптуватися до нових соціально-культурних умов.avg6

Читайте за темою: Українці на міжнародній математичній олімпіаді: півдюжини медалей

AIESEC – це міжнародна платформа для молоді, платформа, що дозволяє відкрити і розвинути їх лідерський потенціал. Це – неполітична, незалежна, неприбуткова організація, що керується студентами та нещодавніми випускниками вищих навчальних закладів, які зацікавлені у світових питаннях, лідерстві та менеджменті.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.