Енциклопедію про Україну представлять на одному з наймасштабніших книжкових ярмарків Європи

42

На 68-му Франкфуртському ярмарку, який цього року відбудеться 19-23 жовтня у Франкфурті-на-Майні (Німеччина), представлять енциклопедію «Ukraine. The Best. Культурний простір від А до Я». Про це повідомляє zaxid.net. Перед тим книгу представлять на Форумі видавців у Львові, який відбудеться 15-18 липня.

Автори проекту – керівник та співвласник Cultprostir.ua Юрій Комельков та його друг, бізнесмен і співвласник Cultprostir.ua Андрій Голубев. Партнерами друку видання стали народний депутат України, засновник благодійного фонду «Джерело надії» Ярослав Москаленко, колекціонер та співзасновник Zenko Foundation Зенко Афтаназів, засновниця Stеdlеy Art Foundation Стелла Беньямінова, арт-дилер та куратор Ігор Абрамович.

Читайте за темою: Діти-бандуристи встановили національний рекорд

До енциклопедії увійшло 123 герої з різних сфер культури. На сьогодні «Ukraine. The Best» існує в україномовній версії, проте є плани на розробку англомовної версії, в чому автори отримали підтримку від МЗС, зазначає автор проекту Юрій Комельков.

«Хочеться, щоб Україна нашого часу запам’яталася в майбутньому не перетасовками в чиновницьких кабінетах. Щоб її знаковими фігурами для нині живучих і майбутніх поколінь стали кращі з українців. Ті, хто складає справжню еліту країни. Щоб це сталося, ми повинні їх знати в обличчя і пам’ятати, чому ці люди мають право називатися винятковими», – зазначає в передмові Юрій Комельков.

Сорочка “Монохром”
Мед з сухофруктами
100 казок. 1-й том
Хустка з петриківським розписом
Гаррі Поттер (книжка-розмальовка)
Мед гречаний
Біла сорочка «Рукав’янка»
Браслет
Українська мова для іноземців
Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.