Docudays UA готує черговий каталог українських документальних фільмів

53

Кінофестиваль Docudays UA працює над створенням другого каталогу нових українських документальних фільмів. Заявки для презентації картин у каталозі можна подати до 31 серпня. Представленими у виданні можуть бути фільми, роками виходу яких заявлені 2016-2017. Розповідає Cultprostir.

«Головне завдання видання — це популяризація української документалістики у світі та підтримка представників місцевої кіноспільноти в пошуку фінансової допомоги, співпродюсерів, дистриб’юторів. У каталозі міститься інформація про завершені фільми та проекти на стадії виробництва. Також представлені контакти українських незалежних продюсерів, кіно- та телестудій, фестивалів, дистриб’юторів», – зазначила Вікторія Лещенко, програмний координатор Docudays UA.

Читайте за темою: Липневий імідж України у мексиканському медіа-просторі

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Набір намисто і сережки темносинього кольору

За словами організаторів, каталог українського документального кіно – це щорічне англомовне видання, що готується командою Docudays UA за підтримки Держкіно. Команда Docudays прагне ввести вітчизняне документальне кіно у світовий культурний контекст, тому протягом року вони поширюють його на спеціалізованих міжнародних кіноринках, розповідаючи про нову хвилю української документалістики.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.