Чернівецькі студенти зняли фільм про свого викладача-офіцера АТО

60

Днями студентки кафедри журналістики Чернівецького Національного Університету представили на фестивалі «Кіномедіа», що проходив у Львові, короткометражний фільм «неЛекція».

Авторами фільму є студентки кафедри журналістики ЧНУ Тетяна Пінькас, Ірина Кузьміч та Наталя Матюшина. Фільм готувався спеціально до фестивалю «Кіномедіа».

Студентки присвятили роботу своєму викладачу та офіцеру АТО Андрію Гречанюку. Він є головним героєм цієї картини. Фільм розповідає історію чоловіка, який пройшов війну на сході України і  як призвичаюється до цивільного життя після повернення.

Брелок “Тризуб”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Сукня довга пряма “Геометрія”

«Кіномедіа» – некомерційний кінофестиваль, покликаний висвітлювати принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR, тощо. Для всіх, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Вперше фестиваль відбувся у 2010 році, відтоді проводиться щорічно.

Читайте за темою: Українській фільм «Моя бабуся Фанні Каплан» невдовзі вийде в прокат

Мета фестивалю – підтримати правильне сприйняття ролі медіа як важливого елементу демократичного суспільства, розуміння важливості існування незалежних об’єктивних ЗМІ, що кожному надають змогу свідомо приймати важливі рішення та не бути маріонеткою у світі інформації та пропаганди. Ціль кінофестивалю – розкрити та підтримати нові режисерські таланти в Україні.

Організатор кінофестивалю – Незалежна асоціація телерадіомовників. Захід відбувається за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED). GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.