Український безкоштовний проект з ІТ-освіти

78

В рамках проекту Technology Nation всі охочі зможуть пройти безкоштовні курси з основ програмування. Вони відбудуться в Києві та ще у 24 містах України (Охтирці (Тростянець і Котельва), Броварах, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Кам’янському, Кіровограді, Конотопі, Краматорську, Кременчуці, Луцьку, Маріуполі, Мелітополі, Миколаєві, Полтаві (+ область), Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, Чернівцях). Набір на курси оголосив Фонд BrainBasket. Про це повідомляє gloss.ua.

Навчання проходить у форматі blended learning (змішане навчання), тобто складатиметься як з самостійної роботи з онлайн-лекційним матеріалом, так і з аудиторної практики під керівництвом досвідчених менторів на базі бібліотек і партнерських локацій по всій Україні.

Перша хвиля проекту стосувалася вивчення курсу «Основи програмування CS50» від Гарвардського університету, курс відвідали 420 осіб. Technology Nation – це всеукраїнський проект, який дозволяє всім охочим безкоштовно отримати комп’ютерну освіту світового класу і вивчити основи найбільш затребуваних мов програмування.

Сукня довга пряма “Геометрія”

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Читайте за темою: Наскільки український ІТ сектор є привабливим для іноземних інвесторів?

Фонд BrainBasket є некомерційною, неурядовою організацією, яка займається розвитком освіти в сфері IT та прагне зробити її рушієм розвитку України. У планах Фонду – підготовка 100 тис. нових IT-фахівців до 2020 року.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.