Життя Гонконгу: українська громада допомагає талановитим школярам

151

Гонконг з 6 до 16 липня приймає 57 Міжнародну олімпіаду з математики, на якій покажуть свої математичні таланти діти з більш ніж 100 країн. Прилетіли до Гонконгу й маленькі українці – двоє дітей з Харкова та четверо з Києва: Антон Тригуб, Ярослав Ківва, Нікіта Скибицький, Денис Пушкін (Київ), Ольга Сіліна та Нго нгок ткай Шон (Харків). А супроводжувати діток, показувати їм Гонконг, знайомити з життям іншої країни взялася українська громада Гонконгу (The Ukrainian Society of Hong Kong).

vfd5

Вчора, 6 липня, дітей зустрічала в аеропорту активістка громади Вікторія, яка була вбрана в національний одяг, щоб маленькі українці не розгубилися та не заблукали.

vfd6

Активісти громади (Катерина Кардаш, Назар Табачишин, Іванна Вівчарук, Андрій Панков, Фред Гурков, Лариса Онищенко, Маріанна Гуркова, Оксана Смолійчук, Стас Грабовський, Тарас Локотко, Тетяна Мильнікова, Вікторія Іщук,  Женя Вінсент-Железняк) увесь час олімпіади будуть разом з дітьми та підготували для них цікаву програму.

Читайте за темою: Народна дипломатія в КНР: інтерв’ю з Катериною Кардаш та Оксаною Смолійчук

Зокрема, діти відвідають парк розваг Ocean park (квитки громада організувала власними силами та завдяки спонсорам), матимуть екскурсії по місту та островах, познайомляться з роботою компанії Compare Global Group (де дітей також чекатиме не лише презентація, але і частування).

vfd7

vfd8

«Залучаються до допомоги усі, хто має вільну хвилину. Сподіваємося на перші нагороди і вболіваємо за наших розумників!!!», – розповіла Global Ukraine News активістка української громади Гонконгу Катерина Кардаш. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.