Японія на $5 млн закупить медобладнання для України

61

29 липня відбулась зустріч заступника глави Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) Романа Ілика з представниками Посольства Японії в Україні та JICS з питань реалізації гранту на закупівлю спеціального обладнання для українських медичних закладів за кошти уряду Японії. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

Японія планує закупити для українських лікарень спеціальне медичне обладнання на загальну суму 5 млн доларів США.

«Проект здійснюється для виконання домовленостей між Урядом України та Урядом Японії та має на меті закупівлю та постачання спеціального медичного обладнання до ряду закладів охорони здоров’я Києва та областей (Харківської, Дніпровської, Запорізької) на загальну суму 5 млн дол. США», – зазначають в МОЗ.

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Серія скульптур «Дерево Життя»

Футболка

Місія JICS пробуде в Україні до 8 серпня. Протягом цього часу спільно з представниками МОЗ японська сторона має намір відвідати заклади охорони здоров’я та оцінити технічні можливості для встановлення обладнання, фіналізувати перелік закладів та необхідного медичного обладнання, яке потрібно закупити, деталізувати умови проведення закупівель.

Читайте за темою: Українці на міжнародній математичній олімпіаді: півдюжини медалей

Відповідний протокол щодо узгодження умов та процедур закупівлі спеціального медичного обладнання між МОЗ України та Посольством Японії планується підписати за результатами роботи місії.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.