Визначено три основні міста-претенденти на проведення Євробачення-2017

56

Визначено трьох претендентів на проведення Євробачення-2017. Це – Київ, Дніпро та Одеса, попри те, що спочатку планувалося, що у фінал вийдуть лише два міста.

Представники Європейської мовної спілки у понеділок інспектуватимуть Київ, а у вівторок – Дніпро й Одесу. Оголошення міста, в якому проведуть конкурс, відбудеться 27 липня.

В той же час, переможниця міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2016 співачка Джамала зазначила, що найбільш вдалими містами для проведення конкурсу є Львів та Київ, хоча жодне з міст немає готової арени станом на тепер.

Серія скульптур «Дерево Життя»

Футболка

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Важливим моментом при виборі міста була фінансова складова, тобто співфінансування містом-організатором. Дніпро може виділити майже 1,4 мільярда гривень на проведення конкурсу в цьому місті. Про це повідомляє офіційний сайт міста.

Читайте за темою: #GlobalUkrainians

В той же час Київська держадміністрація розглядає Палац спорту як основну арену для проведення міжнародного конкурсу. Прес-центр планують розмістити в НСК Олімпійський, який знаходиться в 500 метрах від основної арени, а поруч з ним, на Троїцькій площі, планують облаштувати фестивальне містечко Євробачення. Крім цього, в Києві є й резервна арена –  Міжнародний виставковий центр на Лівому березі. Місто готове взяти на себе  фінансування створення «зони відкриття», «Євромістечка», «Євроклубу» прес-центру, а також «зони закриття», яку планується розмістити в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал». GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.