Українці створили екологічний одноразовий посуд із крохмалю та соломи

69

У рамках найбільшого європейського клінтек-конкурсу ClimateLaunchpad українська команда запропонувала проект екологічного посуду, який має не тільки вирішити проблему утилізації, але й допомогти поліпшити довкілля. Створений цей посуд з переробленої соломи та крохмалю. Тож після його використання він буде чудовим добривом для рослин.

«Це – не те, що Ви подумали. Це – не пластик. Це – крохмаль та пшенична солома, перетворені в одноразовий посуд однією з команд #‎ClimateLaunchpad #‎Ukraine. А після використання – це ще й добриво», – йдеться на Facebook-сторінці Greencubator.

Розробники сподіваються, що скоро продукт з дослідницької фази перейде у виробничу. Нагадаємо, що в Україні триває найбільший європейський клінтек-конкурс ClimateLaunchpad від Climate-KIC. Мета конкурсу – прокласти швидкий  шлях від бізнес-ідей в сфері чистих технологій до динамічних компаній, які творять низьковуглецеве майбутнє.

Сукня довга пряма “Геометрія”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Читайте за темою: Українські жіночі головні убори: давні традиції та модні тренди

ClimateLaunchpad шукає клінтек-таланти з усієї Європи і допомагає перетворювати зелені ідеї в глобальні бізнеси. На конкурс у 2015 році було подано 738 ідей, понад 80 з них вийшли у європейський фінал.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.