Українці перемогли на міжнародному конкурсі Publicis90

52

Український IT-проект Roopor отримав золото на міжнародному конкурсі Publicis90 і 100 000 євро інвестицій. Всього у конкурсі взяли участь 6000 команд з усього світу, проте переможцями стали лише 90 проектів, серед яких український сервіс живих аудіотрансляцій. До слова, Roopor став єдиним переможцем з країн СНД і Східної Європи. Решта проектів переважно із США та країн Євросоюзу. Про це пише аin.ua.

Roopor розроблений в 2016 році рекламним агентством Yarche. Сервіс дає можливість запускати живі аудіотрансляції одним кліком.

Нагадаємо, Publicis90 – конкурс, ініційований однією з найбільших в світі медіагруп Publicis. Компанія оголосила, що вибере 90 IT-стартапів з усього світу і надасть їм фінансування в розмірі від 100 тисяч до 500 тисяч євро.

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Сукня довга пряма “Геометрія”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Читайте за темою: Огляд ІТ-фестивалю DE:CODED 2016

Таким чином холдинг вирішив відзначити власне 90-річчя. Конкурс складався з трьох раундів відбору за участю експертів з маркетингу, комунікацій, менеджменту і технологій. Церемонія нагородження переможців Publicis 90 відбулася на VIVA Technology в Парижі.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.