Global Ukraine

Українці Італії та Франції вшанували пам’ять Василя Сліпака

42

Василь Сліпак – оперний співак, який 20 років жив у Франції. Однак два роки тому він пішов за покликом серця і став на захист України в складі 7-го окремого батальйону Добровольчого українського корпусу.  Василь Сліпак був вихованцем Львівської хорової капели «Дударик», закінчив Львівську консерваторію.

У середу, 29 червня, біля селища Луганське Донецької області, внаслідок пострілу снайпера з великокаліберної гвинтівки, Василь Сліпак загинув. Ця сумна звістка сколихнула не лише Україну, але й українські громади в різних країнах, усі хотіли попрощатися та віддати належну шану українському Герою.

1B350162-CA39-4D4B-9868-AA881910FFBF_w610_r0_s

Зокрема, у Парижі фото співака виставили в Соборі Володимира Великого, на бульварі Сен-Жермен – це український квартал. Ті, хто знав співака особисто, стежив за його долею чи просто чув арії в його виконанні, прийшли з квітами, повідомляє ТСН.

Читайте за темою: Розкриті карти щодо тіньового уряду Володимира Путіна для Донбасу

Українці в Римі ж відслужили панахиду за упокій душі воїна, розповідає Олесь Городецький на своїй Facebook-сторінці.  Панахида відбулася в храмі св. Сергія і Вакха, її відслужили  священики УГКЦ отець Дмитро Квич, отець Тарас Остафіїв та отець Августин. Після Богослужіння до присутніх звернувся побратим Василя Andriy Vasylyk, який розповів про діяльність Василя в Парижі, поділився власними спогадами про Василя та подякував батькам за Сина-Героя.

У Києві ж пам’ять про воїна вшанували біля монумента Незалежності на Майдані: люди прийшли з лампадками і не приховували сліз.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.