Global Ukraine

Українець одержав тріумфальну перемогу на пісенному конкурсі в Азербайджані

25

Талановитий український співак Ігор Грохоцький, переможець четвертого сезону телевізійного вокального шоу «Голос країни», переміг у міжнародному конкурсі Youthvision-2016, який проходив у Баку 24 червня. Про це співак повідомив на прес-конференції в УНІАН.

Виконавець зізнався, що частину з отриманої за перемогу суми (75 тис. грн.) планує витратити на запис нових пісень та пошук команди аранжувальників.

Youthvision – це популярний пісенний конкурс, метою якого є виявити молоді таланти. Для участі в конкурсі запрошуються виконавці (соло, дует, ансамбль, групи, колективи) і автори естрадної пісні. Кожну країну повинен представляти один виконавець (група) з одним музичним номером. У конкурсі можуть брати участь молоді люди у віці 14-35 років. Переможець визначається відкритим голосуванням журі у фіналі.

Читайте за темою: Неповторне українське гончарство від полтавського гончара Славка Одарченка

Підтримували Ігоря і діаспора, і представники Посольства. Зокрема, напередодні конкурсу в Посольстві відбулася зустріч української делегації з Послом. За словами голови ГО «Україна – разом», члена журі Youthvision-2016 Валерії Манзюк, нашого виконавця підтримала і учасниця конкурсу з Росії, виставивши в Facebook пост щодо підтримки Ігоря, попри те, що сама брала участь в змаганні.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.