Україна відправила до ЄС перші партії корисних чорних ягід

58

Перші партії української смородини цьогорічного врожаю з’явилися на ринку Польщі на початку минулого тижня.  Продукція була відправлена через експортний міст «Львів-Варшава», який на початку липня був організований на базі найбільшого оптового ринку сільгосппродукції в Україні.

«Ми дуже відповідально готувалися до цієї події: шукали надійних постачальників якісної продукції в Україні і потенційних покупців в Польщі. Перша партія смородини, яку ми експортували, склала всього кілька сотень кілограмів, але цей експеримент, на щастя, виявився вдалим», — коментує подію Ігор Плотиця, директор ОРСП «Шувар».

Читайте за темою: Як заробити сім тисяч гривень у день

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Серія скульптур «Дерево Життя»

Брелок “Тризуб”

За його словами, попит на якісну українську смородину в Польщі і країнах Прибалтики зараз досить стабільний, тому вже в кінці поточного робочого тижня планується відвантажити на ринок ЄС відразу кілька тонн смородини. Фахівці інформаційно-аналітичного центру «Шувар» повідомляють, що з наступного тижня через експортний міст будуть відправлені до Польщі перші партії українських кавунів, потім асортимент розшириться за рахунок малини, чорниці і сезонних овочів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.