Україна та Литва зняли всі обмеження у повітряному сполученні

59

Державна авіаційна служба України домовилась з Міністерством транспорту та комунікацій Литовської Республіки про повне зняття обмежень у повітряному сполученні між країнами. Зокрема, йдеться про кількість пунктів вильоту/прильоту. Про це повідомляє Державна авіаційна служба України.

Раніше у Литві мережа пунктів прибуття та відправлення поповнилася Каунасом та Палангою. Тепер між Україною та Литвою не буде ніяких обмежень у кількості призначених перевізників, пунктів прильоту та вильоту, а також рейсів.

Читайте за темою: В Україні відбудеться чемпіонат світу з ракетомодельного спорту

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Футболка

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада ратифікувала угоди про авіаційне сполучення з Грецією та Кіпром, повітряне перевезення з Польщею та міжнародні комбіновані перевезення із Угорщиною. Представники Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції підкреслювали, що подібні двосторонні угоди стануть ще одним кроком на шляху побудови єдиного повітряного простору ЄС і розширять як можливості українських перевізників, так і можливості європейських перевізників на українському авіаринку.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.