Global Ukraine

Тисячі паломників їдуть з України до Польщі на Світові дні молоді

30

Приблизно тисяча паломників з України, котрі їдуть на Світові дні молоді, перетнули польський кордон у Підкарпатському воєводстві. Про це передає «Польське радіо».

Прикордонні служби Польщі та України, враховуючи досвід Євро-2012, підготували спрощені процедури перетину кордону для паломників. Виділені додаткові смуги руху для тих, хто їде на Світові дні молоді як приватними авто, так і автобусами. На пункті пропуску «Медика» виділено додаткові смуги для пішого перетину кордону. В усіх пунктах пропуску встановлені додаткові стійки проходження контролю.

Прикордонні служби запустили для паломників також спеціальний мобільний додаток «Асистент кордон». Додаток – це віртуальний гід у прикордонних пунктах пропуску.

Тим часом у мережі з’явився кліп на україномовну версію гімну Світових днів молоді-2016. Який був спеціально написаний для цієї події та перекладений і заспіваний більш ніж 20 мовами  світу.

Читайте за темою: Wizz Air відкриває два нові рейси з України

Українська версія пісні з’явилася ще рік тому, а у червні-липні цього року у Львові відбувалися незвичайні зйомки, в яких взяло участь понад сто людей. Усі вони – діти, студенти, старші люди, пластуни, семінаристи, випадкові перехожі і музиканти – танцюють на вулицях міста Львова банс (спеціальний танець, що танцюється великими групами).

Над записом пісні працювало багато музикантів зі Львова, Івано-Франківська та Києва. У пісні можна почути  різні народні інструменти: ліру, бандуру, дримбу, трембіту, скрипку та окарину в оточенні гітар, барабанів та басу. Це створює яскравий колорит україномовної версії гімну.

Нагадаємо, що Світові дні молоді відбудуться у Польщі з 26 по 31 липня. Очікується, що  туди приїдуть більш ніж 8 тисяч українських паломників. Аби зустрітись з молоддю з усього світу на захід також приїде Папа Франциск. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.