Студенти з Одеси створили гаджет для контролю за осанкою

69

Mevics – це новий гаджет, який розробили студенти з Одеси, він подбає про Вашу поставу, поки Ви працюєте. Про це повідомляє ain.ua.

az17

Mevics закріплюється під одягом за допомогою магніту або липучки. Коли людина починає сутулитися, пристрій вібрує, сигналізуючи, що потрібно випростатися. Як результат – правильна постава, дихання і циркуляція крові, відсутність защемлення нервів. При цьому тренуються м’язи спини і формується звичка сидіти прямо.

Серія скульптур «Дерево Життя»

Футболка

Художня лялька

Читайте за темою: Українці створили екологічний одноразовий посуд із крохмалю та соломи

Контролює процес додаток в смартфоні, який збирає статистику та дозволяє скоригувати роботу пристрою. Зараз додаток доступний в версії для Android, проте розробники обіцяють створити його і для  iOS.

Створили Mevics студенти Одеського політехнічного університету Віктор Лауштан (СЕО), Максим Трибунський (розробка апаратної частини) і Владислав Моржанов (розробка ПО).

Також працює сайт, через який стартапери збирають попередні замовлення: за чотири місяці з моменту запуску сайту в базі вже більше ніж 300 охочих. У роздрібній торгівлі Mevics буде коштувати $ 70-75, раннім пташкам, які оформлять попереднє замовлення, обіцяють знижку 30%.

Проте розробники мають намір значно розширити функції гаджета, перетворивши його в особистого офісного тренера, який, крім контролю постави, нагадуватиме про необхідність зробити вправи. Користувач сам зможе задавати час для вправ, а також їхню інтенсивність і частоту. При цьому Mevics буде самостійно перемикатися з режиму контролю постави в режим фітнес-трекера, рахувати кроки і витрачені калорії.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.