Стартап українців залучив інвестиції у Польщі

47

Стартап CallPage, заснований українцями в Польщі, залучив інвестиції від польських капіталістів, серед яких засновник найбільшої в Європі мережі поштоматів InPost Рафал Бжоска. Також в угоді взяли участь творець лінійки продуктів харчування Bakalland Маріан Оверко і засновник рекрутингового агентства WorkService Томаш Мішіак. Сума угоди становила 500 тис доларів, про це повідомляє ain.

Стартап заснували три українці – Ростислав Кнап, Андрій Ткачов і Сергій Бутко, які проживають в Польщі. Ростислав Кнап до стартапу займався бізнес-консалтингом і допомагав українським компаніям вийти на польський ринок. Сергій Бутко ще з 16 років розвивав в Україні власний інтернет-магазин і будував кар’єру маркетолога. А Андрій Ткачов до стартапу писав мобільні додатки, сайти і сервіси для польських і німецьких замовників.

az9

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Сукня довга пряма “Геометрія”

Брелок “Тризуб”

CallPage – це віджет, який дозволяє швидко зв’язати клієнта і торговця телефоном. Користувачеві сайту пропонують залишити свій номер, після чого протягом декількох секунд його направляють до власника сайту через VoIP-телефонію. Ідея не нова – українці просто вдосконалили наявні рішення. Проте родзинкою цього стартапу є скоринг-система оцінки поведінки користувача сайту, яка зможе майже зі 100% ймовірністю прогнозувати, зробить покупку користувач на сайті чи ні.

Читайте за темою: Наскільки український ІТ сектор є привабливим для іноземних інвесторів?

В липні 2015 року, ще до запуску сервісу, команда отримала інвестиції у розмірі 50 тис дол. від польського інвестфонду AIP Seed Capital. CallPage також пройшов відбір в естонський акселератор Startup Wise Guys і отримав 30 тис євро фінансування. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.