Сходом України прокотиться фестиваль «З країни в Україну»

36

З 1 по 31 липня 2016 року 11-ма містами сходу та південного сходу пройде мандрівний культурно-просвітницький фестиваль «З країни в Україну». Проект започатковано для того, щоб об’єднати та пробудити діяльність локальних міських громад, максимально допомогти їм наповнити свої міста атмосферою єдності, підтримки та відчуттям українського духу.

«Фестиваль «З країни в Україну» – це масштабна культурно-просвітницька подія, яка проходить у маленьких містечках східних областей нашої країни. Це – майстер-класи народних ремесел, демозона новітніх здобутків України, відкрита бібліотека, дитячі і юнацькі активні ігри, кінопокази найкращих зразків вітчизняного кінематографу, лекції для дорослих та дітей і, звісно ж, яскравий, драйвовий, феєричний вечірній рок-концерт!» – зазначають організатори на Facebook-сторінці заходу.

Також фестиваль виступає платформою для знайомства та згуртування представників різних локальних громадських організацій та ініціатив, презентації ними своїх проектів та доробків. Захід ставить собі за мету стати посередниками-медіаторами в процесі їх спілкування та напрацювання спільного вектору роботи.

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Сукня довга пряма “Геометрія”

Читайте за темою: Що посмакувати: літні гастрономічні фестивалі в Україні

Організатор фестивалю — Фундація Соціальних Інновацій «З країни в Україну» за підтримки агентства USAID|UCBI (Українська ініціатива зміцнення громадянської довіри). Вхід на фестиваль вільний. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.