Prometheus запустив безкоштовні онлайн-курси з аналізу даних

68

Prometheus відкрив реєстрацію на цикл з чотирьох безкоштовних масових онлайн-курсів з аналізу даних: «Аналіз даних та статистичне виведення на мові R», «Машинне навчання», «Візуалізація даних», «Обробка та аналіз великих даних».  Зареєструватися на них можна на сайті платформи.

«Ми входимо в епоху великих даних. Щосекунди людство генерує сотні та тисячі петабайтів даних, з яких потім необхідно видобувати корисну інформацію. Робота з великими даними потребує окремих навичок та вміння використовувати сучасні програмні бібліотеки та пакети програмного забезпечення», – пояснює платформа Prometheus запуск цих курсів.

Prometheus – громадський проект масових відкритих онлайн-курсів (МВОК). У співпраці з викладачами кращих вишів України вони створюють та розміщують МВОК на власній онлайн-платформі та надають безкоштовну можливість університетам, організаціям та провідним компаніям публікувати та розповсюджувати курси на цій платформі. Організація відкриває безкоштовний онлайн-доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим в Україні.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Художня лялька

Серія скульптур «Дерево Життя»

Читайте за темою: Що потрібно для прориву в IT

Початок курсу заплановано на зиму 2017 року. Курс є повністю безкоштовним, а відеолекції, завдання та форум будуть доступні в будь-який час протягом курсу занять.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.