Остання україномовна газета Криму тепер виходитиме у Києві

36

Єдине україномовне видання Криму «Кримська світлиця», яке в березні було змушене припинити випуск друкованої версії, відновило роботу з Києва. Перший номер газети вже вийшов друком, розповів генеральний директор «Національного газетно-журнального видавництва» Андрій Щекун.

За його словами, редакція зараз працює над мережею розповсюдження видання.

«По-перше, ми відновлюємо співпрацю з кіосками, по-друге, ми ведемо переговори з Укрзалізницею, розглядаємо варіант продажу випусків у поїздах, які курсують до Херсона, Новоолексіївки. Також будемо звертатися з приводу поширення в Представництво Президента в Херсоні, щоб поширювати в Херсонській області. Бажано, щоб газета була і на адміністративному кордоні з Кримом, щоб ті люди, що бояться везти газету в Крим, могли хоча б читати її при виїзді», – зазначив Андрій Щекун.

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Нова команда «Кримської світлиці» повністю сформована з кримчан. Конкурс на посаду головного редактора виграв також виходець з Криму Віктор Мержвинський. Колишній головний редактор газети Віктор Качула відмовився від переїзду і від перекладу на умовах трудової угоди і його звільнено 31 травня 2016 року.

Читайте за темою: Brexit і медіа: коли таблоїди стають національною зброєю

Газета виходить накладом у тисячу примірників і, як і раніше, буде щотижневою. Також газету можна буде прочитати в електронному форматі.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.