Новий посол США найближчим часом прибуде до України

55

Марі Йованович, яка успішно пройшла процедуру затвердження на пост нового посла США в Україні під час слухань в Сенаті, приступить до виконання обов’язків протягом наступних тижнів. Про це «Укрінформу» повідомило у вівторок, 19 липня, джерело в Державному департаменті США.

Зокрема, американський посадовець зазначив, що точну дату визначити складно, проте навряд чи це затягнеться довше, ніж на кілька тижнів. Після того як президент призначив кандидатуру, Сенат повинен її затвердити. Крім того, мають бути проведені ще консультації дипломата в самому відомстві.

Марі Йованович має великий дослід роботи в дипломатичних установах, адже вона знаходиться на дипломатичній службі США з 1986 року. Працювала в дипломатичних представництвах США в Могадішо (Сомалі), Лондоні (Великобританія), Москві (Росія) і Оттаві (Канада). Очолювала дипломатичні відомства у Вірменії, Киргизстані.

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Брелок “Тризуб”

Футболка

Читайте за темою: Подвійне громадянство: що підказує Україні європейський досвід

З серпня 2001 року по червень 2004 року працювала заступником американського посла та була тимчасовим повіреним в Україні (саме Марі Йованович підняла у 2002 році питання про порушення Києвом санкцій проти Іраку в зв’язку з нібито продажем Саддаму Хусейну партії радіолокаційних систем «Кольчуга», що не мало під собою достатніх підстав).

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.