Німецький художник запрошує дослідити міфи українських міст

44

Триває набір на мистецький проект «Міфологема міста», що відбудеться в рамках програми міжміських взаємодій «Метамісто». Куратором є художник із Німеччини Ігор Зайдель.

«Міфологема міста» заохочує місцевих та немісцевих митців до творчого осмислення українських міст. Проект передбачає чотири арт-тури (Слов’янськ – Краматорськ, Кременчук, Нетішин – Острог, Славутич), що відбудуться у вересні у рамках програми «Код Міста». Для кожного туру формуватиметься команда від 10 до 20 учасників. Для немісцевих учасників, які займатимуться безпосереднім втіленням, забезпечується проживання, харчування і проїзд.

«Метамiсто» — це нова культурно-економічна модель, яка виявляє процес співпраці між містами. Організатори вірять, що у процесі такої взаємодії може відбуватися розширення ринків, формуватися середовище для соціальних інновацій та саморепрезентації місцевих громад.

Художня лялька

Серія скульптур «Дерево Життя»

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

В ході програми «Код Міста» в 2016 році громадська організація «Гараж Генг» співпрацює з локальними та мережевими партнерами в невеликих містах України. Активності програми сформовані таким чином, аби разом з учасниками виявити додаткові можливості для сталого розвитку, які пропонує територіальне сусідство чи культурна та інфраструктурна схожість міст.

Куратор проекту Ігор Зайдель спеціалізується на партисипативних проектах в Південній та Східній Європі. Стиль Зайделя – досліджувати міфи міста, деконструювати їх та трансформувати у символічні ребуси, стимулюючи індивідуальний та колективний діалог.

sbd1

Читайте за темою: В австрійському Зальцбурзі 30 червня і 1 липня пройшли Дні української культури

Для участі в проекті необхідно надіслати коротку біографію, портфоліо та референси на свої роботи на електронну адресу: info@kodmista.com.ua із позначкою «Міфологема» у темі листа. Також потрібно вказати, які міста мають для Вас пріоритет, адже участь можлива як в одному, так і в кількох турах.

Сохранить

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.