Мандрівники босоніж і у вишиванках пройдуть через всю Україну

45

Двоє відомих українських мандрівників-автостоперів Іван Онисько та Юрій Регліс розпочали свою багатомісячну пішу подорож з Ужгорода до Харкова. До того ж хлопці значно ускладнили собі умови: назвавши свій проект Prostoboso, вони відмовилися не тільки від грошей та речей, а й і від взуття.

Хлопці пройдуть «вишиваним шляхом» – туристичним маршрутом, який нещодавно вигадали задля популяризації внутрішнього туризму в Україні. Він пролягає через 10 областей, його довжина – 2080 км. Окрім великих міст (Львів, Київ, Полтава), маршрут охоплює безліч живописних місцинок та архітектурних пам’яток, найцікавішими з яких організатори вважають палац Шенборнів, Підгорецький замок та руїни палацу Терещенків. Ідейним натхненником шляху стала відома паломницька Дорога Святого Якова, якою збирався пройти Юрій Регліс, доки не отримав запрошення від Івана.

Познайомившись під час Революції Гідності, хлопці згодом потоваришували і працювали разом у Пошті Майдану, але, не дивлячись на досвід подорожей усіма континентами Старого Світу, разом їм мандрувати не доводилося. Початковий план був пробігти Україною, як це колись зробив з Америкою Форрест Гамп, проте мандрівники змінили плани і вирішили подолати шлях пішки, проте – босоніж. Звісно, це – перша подорож такої довжини і в таких умовах в Україні.

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Сукня довга пряма “Геометрія”

Читайте за темою: Українські пам’ятки, які оцінив увесь світ: Світова спадщина ЮНЕСКО в Україні (частина ІІ)

Вдягнені мандрівники відповідно до назви свого маршруту – у вишиванки і лляні штани зі старого полотна.

Українці планують долати 20-25 км на добу. Якщо їм вдасться тримати запланований темп – закінчать подорож в жовтні.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.