Колекція вишитих боксерських рукавичок принесла українцю мистецький рекорд

69

20-річний Анатолій Гайструк презентував найбільшу колекцію боксерських рукавичок з вишивкою ручної роботи під назвою «Сoncordia» та здобув черговий рекорд України у номінації «Мистецтво», повідомляє газета «День».

Колекція символізує єдність Європи: до колекції входить 30 пар рукавичок, 28 з яких оздоблені вишитими орнаментами, які притаманні кожній країні-учасниці ЄС, а дві інші мають символіку ЄС та України.

Встановлення свого чергового рекорду молодий художник присвятив спортсменам, зокрема вінничанам, які вибороли право представляти Україну на Літніх Олімпійських іграх у Рio-дe-Жaнeйрo.

Футболка

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

vnt6

Автор вирішив створити колекцію саме рукавичок, так як захоплюється боксом. «Боксерська рукавичка з українським орнаментом підкреслює шляхетність цього виду спорту та нагадує, що будь-які суперечливі питання можна вирішувати європейським шляхом», – розповідає Анатолій.

vnt7

Читайте за темою: Українська мова: неповторність та промоція

Варто зазначити, що молодий художник вже тричі був рекордсменом Національного реєстру рекордів України у номінації «Мистецтво», двічі – з вишитими рукавичками.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.