Історія успіху українського перукаря в В’єтнамі

35

Дмитро Гучко, український перукар, який у 2012 році, під час футбольного чемпіонату, підстриг легенду світового футболу Кріштіану Роналду, три роки тому переїхав до В’єтнаму, де заснував Академію перукарського мистецтва. Про це повідомляє blog.rabota.ua.

Пан Дмитро розповідає, що спочатку відкривав салони для інших власників, але потім вирішив відкрити щось своє. «Мій перший салон був у невеличкій кімнаті, де я сам колись жив, потім я відкрив інший, вже більший», – розповідає українець.

Перший салон Дмитро відкрив, пройшовши всі процедури: 4 місяці тільки документи робив, а потім ще стільки ж – перебудовував салон. Другий запрацював вдома – узагалі без документів, навіть вивіски не було. Однак клієнтів все одно було багато, адже спрацювало так зване сарафанне радіо. Усі клієнти Дмитра – переважно експати з Австралії, Англії, Іспанії, Німеччини. В середньому до салону приходять 10-12 клієнтів на день.

Художня лялька

Серія скульптур «Дерево Життя»

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Читайте за темою: Українець одержав тріумфальну перемогу на пісенному конкурсі в Азербайджані

А після цього Дмитро відкрив і власну перукарську академію, яка працює уже кілька місяців, хоча досі тривають бюрократичні, документаційні процеси з повним юридичним оформленням закладу.  Вартість курсів у академії Дмитра – від $500 до $2000.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.