Global Ukraine

Фільми про Україну – в Італії

22

Кінофестиваль Docudays UA відвідає Італію і протягом трьох тижнів демонструватиме всім охочим українське кіно за програмою «Побачити Україну: Docudays UA подорожує світом».

З 12 по 30 липня в Мілані (культурний центр «Будинок пам’яті») публіці будуть показані фільми: «Українські шерифи», «Євромайдан. Чорновий монтаж», «Жива ватра», «Одинадцятий», передає Культпростір.

Координатор проекту Юлія Сердюкова розповіла, що цього разу вперше показуватимуть один з найцікавіших і успішних вітчизняних документальних фільмів цього року – «Українські шерифи» режисера Романа Бондарчука. До Мілана стрічка поїде відразу по закінченню українського кінотеатрального прокату і представить її там особисто продюсер Дар’я Аверченко.

Читайте за темою:  Найпопулярніші українські закордонні культурні івенти

Матиме фестиваль і дискусійний майданчик, в якому візьмуть участь італійські журналісти, а на дискусії «Куди прямуєш, Україно?» виступить один з провідних інтелектуалів країни – політичний філософ Михайло Мінаков. Обговорення в рамках фестивалю – зараз надзвичайно важливі через тривожні тенденції та резолюції, які приймають окремі регіони Італії з закликом зняти санкції з Росії. А документальні фільми покажуть італійцям справжню ситуацію в Україні.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.