Ферма равликів приносить киянину великі прибутки

149

До 2009 року Дмитро Бутенко успішно вів бізнес: мав у власності підприємство з продажу кондитерських виробів і невелику базу брухту. Всі зароблені кошти він витратив на купівлю будинку та землі у Вінницькій області. Проте фінансова криза змусила змінити плани: нерухомість стрімко подешевшала. Не мав успішного розвитку й бізнес Дмитра, потрібно було створювати щось нове й перспективніше. Спочатку він задумав організувати кролячу ферму — навіть розробив проект і обчислив обсяг інвестицій.

ptn3

Однак усе змінилося в той день, коли в магазині Києва він побачив равликів, яких продавали просто непомірно високою ціною. І це в той час, коли біля будинку Дмитра повзали мільйони цих молюсків. Так і зародилась ідея створити на власній ділянці ферму під назвою «Еко Равлик».

Сукня довга пряма “Геометрія”

Футболка

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Перших молюсків Дмитро спеціально завозив із Латвії. З часом зрозумів, що українські равлики нічим не поступаються імпортним і налагодив їх постачання із Західної України.

Спочатку «Еко Равлик» орієнтувався тільки на кінцевого споживача й рекламував свій продукт домогосподаркам. Проте великих грошей це не приносило. Пан Бутенко пішов іншим шляхом: налагодив співпрацю з київськими ресторанами. Замовлення стали серйозніші, виторги почали зростати. «Еко Равлик» співпрацює з 60 ресторанами й продає молюсків на вагу по всій Україні через свій сайт. Працює з торговою мережею Fozzy Group. Українських равликів охоче купують ресторани, готельні комплекси та супермаркети.

Читайте за темою: Українські Зорро впровадили ProZorro

На фермі під Києвом, розташованій на площі 14 га, трудиться 25 людей. Щороку компанія продає близько 500 кг молюсків. У власника великі плани на майбутнє: автоматизація виробництва і експорт равликів до Європи.

Сохранить

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.