Екскурсійні автобуси у Тбілісі тепер з українською мовою

73

Група українських волонтерів «Guide-UA», після успішного запуску української мови в екскурсійних автобусах (City-Tour-Buses) у Вільнюсі 4 травня 2016 року та у Празі в листопаді 2015 року, продовжує реалізацію проекту, щоб у багатьох європейських столицях українські туристи могли послухати оглядову аудіо-екскурсію українською мовою.

На черзі була столиця Грузії – Тбілісі. Завдяки ініціативі та підтримці керівника компанії «Citysightseeing Tbilisi» Євгенії Степанової, команда «Guide-UA» отримала тексти для аудіо-гідів туристичних автобусів цієї компанії, переклала і записала їх українською мовою.

5 липня 2016 року у столиці Грузії відбулась офіційна церемонія презентації української мови в туристичних автобусах компанії «Citysightseeing Tbilisi». У церемонії взяли участь представники Посольства України в Грузії, голова Департаменту туризму Грузії Георгій Чоговадзе, керівництво компанії «Citysightseeing Tbilisi», представники мерії міста, українські та іноземні туристи, представники української діаспори і ЗМІ у Грузії.

Футболка

Сукня довга пряма “Геометрія”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

За п’ять місяців 2016 року Грузію відвідало 53,2 тисячі туристів з України, що на 24% більше, ніж за відповідний період попереднього року. Українські туристи за кількістю відвідувань Грузії займають п’яте місце (2,5% загальної кількості іноземних туристів), а їх кількість щороку зростає.4 новина

З початком використання української мови в екскурсійних автобусах компанії «Citysightseeing Tbilisi» у Тбілісі гості з України отримують можливість краще дізнатись про історію, архітектуру, традиції та культуру міста.

Читайте за темою: ТОП-10 тематичних фестивалів України

Проект «Guide-UA» реалізує ініціативна група у складі: В’ячеслава Редька (активіст з Донецька, голова Асоціації підтримки прогресивних реформ); Дмитра Гайдука (волонтер, підприємець); Соні Сотник (ведуча на «Radio Roks»); Віталія Мартинюка (аналітик Українського незалежного центру політичних досліджень).  Проект реалізується за сприяння Міністерства закордонних справ України і Міністерства інформаційної політики України.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.