Держархбудінспекція запровадила першу в Україні електронну ліцензію

68

Державна архітектурно-будівельна інспекція та Державне агентство з питань електронного уряду представили чергові послуги. Тепер подача документів для отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV і V категорій складності і внесення змін до переліку видів робіт з такими об’єктами доступна в електронній формі. Про це говориться на сторінці Державного агентства України з електронного уряду в Facebook.

Раніше документацію для отримання ліцензії можна було подавати до Держархбудінспекції у м. Київ лише в паперовому вигляді поштою чи власноруч. Тепер послуга доступна в будь-який зручний час через інтернет – документи можна подати за допомогою електронної системи e-dabi.gov.ua або ж скористуватись державним порталом адмінпослуг poslugy.gov.ua.

Отримувачу ліцензії автоматично направлятиметься інформація про те, на якій стадії розгляду перебувають його документи. Можна також перевірити факт видачі ліцензії – для цього необхідно переглянути запис в єдиному реєстрі через інтернет. Завдяки автоматизації процес розгляду документації значно прискориться.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Серія скульптур «Дерево Життя»

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

«В ЄС існує перелік з 20 обов’язкових для запровадження в електронній формі послуг, серед яких й послуги у сфері будівництва, тож впровадження таких послуг забезпечить європейські стандарти якості з обслуговування бізнесу та громадян. Наша мета – сприяти становленню в Україні європейських стандартів якості з обслуговування громадян та бізнесу», – повідомив Ярослав Юрцаба, Національний менеджер проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Пілотний проект як складову кампанії із запровадження електронного урядування в Україні реалізовано за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Таким чином, на сьогодні громадянам та бізнесу доступно вже п’ять електронних послуг у будівельній сфері. Нагадаємо, що у 2015 році запроваджено реєстрацію повідомлень та декларацій про початок підготовчих робіт та про початок будівельних робіт онлайн.

Читайте за темою: Наскільки український ІТ сектор є привабливим для іноземних інвесторів?

До кінця 2016 року планується запровадити ще одну електронну послугу у сфері будівництва – «Реєстрацію декларації про готовність об’єкта до експлуатації».

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.