Бутик української дизайнерки відкрився в Нью-Йорку

79

Анастасія Іванова, українська дизайнерка, нещодавно відкрила свій бутик у Нью-Йорку. Знаходиться він на Fifth Avenue (центр Нью-Йорка), що було давньою мрією дизайнерки.

У бутику Анастасії Іванової в Нью-Йорку будуть продаватися актуальні колекції дизайнерки. Зараз там виставлена колекція Spring / Summer 2016.

Привітати дизайнерку з відкриттям бутика прийшли багато представників американської fashion-індустрії, блогери, баєри, стилісти видань. Серед гостей були також Віце Міс Всесвіт 2011 Олеся Стефанко з майбутнім чоловіком, відомий фотограф Vital Agibalow, редактор Fashion TV Olga Manoff.

Серія скульптур «Дерево Життя»

Брелок “Тризуб”

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Анастасія Іванова – популярна українська дизайнерка, випускниця престижної школи дизайну Istituto Marangoni Paris, засновниця бренду Nai Lu-na by Anastasiya Ivanova. Особливість бренду в тому, що дизайнерка створює лише сукні з натуральних французьких тканин.

az5

az6

az7

az8

Анастасія Іванова перше ательє відкрила в 20 років. Зараз створює 4 колекції pret-a-porter в рік. Покази Анастасії Іванової регулярно відбуваються в рамках Ukrainian Fashion Week та Kazakhstan Fashion Week. У 2015 році покази дизайнерки відбулися в Чикаго і Лос-Анджелесі. Колекції Анастасії Іванової продаються в багатьох мультибрендових магазинах світу.

Читайте за темою: «Розмаїття культурних подій та колоритних атракцій України» – інтерактивна мапа від Global Ukraine News

У свої колекції Анастасія Іванова завжди вкладає особливий сенс. Кожне творіння  наповнене особливою філософією, головна ідея якої – легкість, позитивні думки, справжня краса. В колекціях дизайнерки особливе значення має філософія кольору, який ще сильніше наповнює кожне творіння Анастасії унікальним змістом.GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.