Amnesty International розпочала акцію щодо звільнення Олега Сенцова та Олександра Кольченка

59

Міжнародна організація Amnesty International в Україні ініціювала акцію безстрокового характеру з вимогою звільнити Олега Сенцова та Олександра Кольченка. Про це інформує VIDIA .

Для участі в акції потрібно лише заповнити онлайн-форму і написати листа ув’язненим. Листи роздрукують та надішлють адресатам. Активісти зазначають, що листи для Росії стануть проявом того, що проблема політв’язнів ніким не забута.

Підтримати акцію Amnesty International закликає і нещодавно звільнений Геннадій Афанасьєв, за якого міжнародна спільнота боролася два роки: «Листи – це надія для кожного ув’язненого, це їх змога триматися та витримувати. Знати, що про них пам’ятають».

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Брелок “Тризуб”

Amnesty International (також відома як Amnesty, AI, Міжнародна амністія) – неурядова організація, заснована у Великобританії у 1961 році, що має на меті «проведення досліджень та дій, спрямованих на попередження та припинення грубих порушень прав людини, а також допомогу тим, чиї права вже були порушені». Цей рух об’єднує понад 7 мільйонів людей по всьому світі.

Читайте за темою: Без жодного шансу. Афанасьєв і Солошенко про те, як ФСБ ламає людей у полоні

Олег Сенцов та Олександр Кольченко перебувають в ув’язненні за звинуваченнями у «тероризмі», які вони заперечують і називають політично вмотивованими. Військовий суд у російському місті Ростов-на-Дону засудив кінорежисера Олега Сенцова до 20 років ув’язнення, а еколога і антифашистського активіста Олександра Кольченка до 10 років.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.