7-й міжнародний кінофестиваль розпочався в Одесі

36

15 липня в Одеському оперному театрі пройшла церемонія відкриття 7-го міжнародного кінофестивалю.

На відкритті представили учасників конкурсних програм (в цьому році на ОМКФ їх – три), журі, яке буде оцінювати представлені фільми, і вручили «Золотого Дюка» за досягнення в кіно. Цього року нагороду вручили Крістоферу Хемптону, британському сценаристу та режисеру, який в цьому році очолює міжнародне журі ОМКФ.

До програми фестивалю увійшли 12 фільмів з Греції, Франції, Бразилії, Португалії, Німеччини, Росії, Грузії, Польщі, Лівану, Бельгії, Румунії, Катару, Іспанії, Великої Британії та Хорватії, повідомляє прес-служба фестивалю.

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Читайте за темою: Петрівський ярмарок – найбільший ярмарок Західної України

У Національній конкурсній програмі заявлено 5 повнометражних і 20 короткометражних фільмів.

У рамках фестивалю відбудеться українська прем’єра нової стрічки Вуді Аллена «Світське життя», яка відкривала останній Каннський кінофестиваль.

У позаконкурсній програмі кінофестивалю покажуть фільми «Я, Деніел Блейк» Кена Лоуча, «Море у вогні» Джанфранко Розі, «Франкофонія» Олександра Сокурова, «Клан» Пабло Траперо, «Перехрестя 48» Уді Алоні, «Українські шерифи» Романа Бондарчука та «Кайлі Блюз» Гань Бі.

Почесним гостем фестивалю став німецький режисер Крістіан Петцольд, який представить в рамках фестивалю ретроспективу з чотирьох своїх фільмів. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.