14-річний підліток наварив 10-літрову каструлю борщу на Говерлі й пригостив туристів

30

14-річний хлопець з Конотопа Микита Іщенко зробив те, чого до нього ще ніхто і ніколи не робив – приготував червоний український борщ на найвищій точці України – Говерлі.cgv3 cgv4

Він не лише самостійно заніс на висоту 2061 м над рівнем моря всі необхідні для українського борщу продукти, 10 літрів чистої карпатської води, весь інвентар і спорядження, а й люб’язно нагодував своїм неперевершеним борщем до півсотні туристів, які перебували в той час на Говерлі.

Таким чином, 30 червня Микита встановив неофіційний рекорд України, приготувавши у 14-річному віці 10 літрів українського борщу на Говерлі.

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Сукня довга пряма “Геометрія”

Подібне видовище здивувало не лише присутніх туристів, а й навіть «запеклих» провідників. Ніхто з них ніколи не бачив, щоб на Говерлі кого-небудь годували українським борщем. А тим більше, щоб кухарем «короля української кухні» був 14-річний підліток. Як з’ясувалося, цей хлопець має справжній кулінарний талант. У соцмережах і YouTube він відомий під псевдонімом Микита Сергійович. Всі його рецепти – це професійні майстер-класи з кулінарії.

Читайте за темою: Петрівський ярмарок – найбільший ярмарок Західної України

Таке масове поїдання українського борщу на вершині гори Говерла Микита присвятив 25-річчю Незалежності України. Він публічно заявив, що й далі буде прославляти свою країну і свою національну кухню на весь світ.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.