Започатковано Всеукраїнський фестиваль-конкурс українського кіно й пісні імені Івана Миколайчука

52

З 14 до 18 червня 2016 року на Буковині відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс українського кіно і пісні імені Івана Миколайчука – «МИКОЛАЙЧУК-ФЕСТ».

Фестиваль започатковано з нагоди 75-річчя видатного українського митця Івана Миколайчука і задля популяризації і розвитку національного екранного та пісенного мистецтва й об’єднання народу в час військових подій на сході України.

Організатори фестивалю – громадське об’єднання Центр української пісні «Народна філармонія», що здійснило близько 300 благодійних концертів на підтримку українських воїнів та вимушених переселенців з Донбасу і Криму, Відділ культури Вижницької РДА Чернівецької області, творче об’єднання «Докутолока».

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Футболка

Захід відбувається за підтримки Національної спілки кінематографістів України.

Метою фестивалю є підтримка творчих ініціатив, молодих кінорежисерів, акторів, митців, здатних підняти українське кіно на світовий рівень; сприяння розвитку української національної культури, народної та сучасної пісні; знаходження альтернативного телепродукту, налагодження співпраці митців; зміцнення народної сили в боротьбі за національну самоідентичність та незалежність.

Читайте за темою: ТОП-10 тематичних фестивалів України

Конкурсантів пісенного та кіноконкурсів оцінюватиме висококваліфіковане журі, до складу якого увійдуть видатні митці кіно: колеги Івана Миколайчука, солісти Національного тріо «Золоті ключі», артисти «Народної філармонії», заслужені діячі мистецтва України, композитори, кінорежисери. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.