Яке ж українське місто проводитиме Євробачення?

60

Після тріумфальної перемоги Джамали на Євробаченні 2016 і усвідомлення того, що наступний пісенний конкурс відбудеться в Україні, мери багатьох українських міст зголосилися провести цей конкурс в себе, серед яких Львів, Херсон, Київ, Дніпро, Одеса.

Відбір українського міста й арени, що прийматимуть Євробачення-2017, стартував 24 червня. Відбір міста, яке прийматиме Євробачення-2017, проводитиметься з метою визначити найкращу заявку міста, що зможе забезпечити проведення престижного пісенного конкурсу на найвищому рівні.

Вибір міста проходитиме в чотири тури: перший триватиме до 8 липня (оголошення, підготовка заявки за підписом міського голови),  другий – 8-15 липня (попередній аналіз заявок, включаючи фінансові та майнові гарантії), третій – 18-28 липня (розгляд заявок та визначення двох фіналістів),  і останній – визначення та оголошення на прес-конференції міста-господаря Євробачення. Прес-конференція відбудеться 1 серпня. Тобто майже за місяць знатимемо, хто ж проводитиме престижний конкурс.

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Сукня довга пряма “Геометрія”

Читайте за темою: Символом Євробачення 2017 може стати Петриківський розпис

Серед вимог до міста, яке хоче прийняти Євробачення, – прямі авіасполучення з європейськими країнами, 5 тисяч готельних місць за «середньою ціною», крита арена, яка вміщує не менше 5 тисяч людей.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.