В українській столиці вперше пройде Kyiv Art Week

68

Тиждень мистецтва (з 15 по 20 червня) пройде у відомому  міжнародному  форматі: об’єднає виставкові музейні і галерейні проекти, арт-ярмарок, конференцію за участі міжнародних експертів, концерти, перформанси і світські заходи. Формат Art Week популярний у всьому світі, зокрема, у Берліні, Токіо, Будапешті. FIAC у Франції, Arco в Іспанії, Artissima в Італії, Frieze в Великобританії і, звичайно, Art Basel в Україні.

Старт Kyiv Art Week дасть ярмарок, участь у якому на сьогодні підтвердили більш ніж 20 галерей із 7 країн – Франції, Грузії, Білорусі, Литви, Польщі, України, Вірменії. Їхній список буде поповнюватися. Крім того, в D12 (Art Hall D12) відбудеться виставка приватних зібрань сучасних українських колекціонерів, у тому числі, колекції Ігоря Воронова, №1 у ТОП-30 українських колекціонерів за версією Forbes. Серед іншого глядачам представлять бронзовий гарнітур Дієго Джакометті, скульптора, вартість робіт якого на аукціонах Christie’s і Sotheby’s коливається від $500 000 до $1 500 000 доларів.

Читайте за темою: Започатковано Всеукраїнський фестиваль-конкурс українського кіно й пісні імені Івана Миколайчука

Сукня довга пряма “Геометрія”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Важливим міжнародним проектом Kyiv Art Week стане колекція Національної галереї сучасного мистецтва Грузії, яка вперше приїде в Україну. Одна з головних задач Kyiv Art Week – познайомити киян і гостей міста з мистецтвом у такому комплексному форматі. GU


Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.