Global Ukraine

Українці Вашингтона завадили росіянам відсвяткувати День Росії

33

Учора в приміщенні Посольства Росії у США відбувся прийом з нагоди святкування Дня Росії. Цим вдало скористалася наша громада, яка вирішила знову звернути увагу міжнародної спільноти на звірства та протиправні дії, які ініціює Росія щодо України. Про це повідомляє Vidia.

usar1

usar2

Наші співвітчизники вийшли під стіни Посольства, тримаючи в руках плакати та розповідаючи правду, яку пропаганда Росії замовчує: про її агресію, про порушення перемир’я, про полонених, про реальні наміри Путіна, тощо.

Учасники також скандували гасла з вимогами не підтримувати агресора та звільнити в’язнів. Проте активісти організувати і пікет біля проїжджої частини з плакатом «Просигналь за Росію без Путіна», який підтримали багато автомобілістів.

Читайте за темою: Протестна акція українців в Римі: як це було

Співорганізатор пікету, директор організації «Ініціатива щодо Закону Магнітського» Таня Ніберг розповіла, що акція є регулярною та проводиться з 2012 року, а метою є показати тим людям, які відвідують прийом у Посольстві, що тим самим вони підтримують терористичний режим у Росії. Щоправда, після анексії Криму та військової агресії на Донбасі охочих відвідати різні прийоми в Посольстві Росії значно поменшало.

Сохранить

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.