Українці в Австрії долучилися до організації відпочинку для родин учасників АТО у Карпатах

55

Парафія Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП у Відні, спільно з Волинським координаційним центром допомоги учасникам АТО, організували тижневий відпочинок у Карпатах для дружин та діток (від 3 до 7 років) загиблих та поранених військовослужбовців АТО.

Десять сімей змогли безкоштовно відпочити 2–9 червня на Івано-Франківщині, у селі Шешори Косівського р-ну, садиба «Гомул».

Програма перебування була насиченою екскурсіями, забавами та спортивними іграми для дітей та їхніх мам. Родини військових побували і в резиденції Св. Миколая у с. Пістинь, на заводі з виготовлення мінеральної води «Пістинська джерельна», у найдавнішій церкві цього краю Успіння Пресвятої Богородиці, датованої 1600 ст. Ознайомилися з народним ремеслом – ліжникарством у с. Яворові.

Футболка

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Брелок “Тризуб”

У цьому ж селі побували і на форельному господарстві, в Музеї народного мистецтва Гуцульщини, де представлені зразки давніх вишиванок та побутових речей, а також у Музеї Лесі Українки, що розташовані у місцевій школі, також помолилися за полеглих та військових АТО у церкві Св. Духа. Побували мами з дітками й у найбільшому селі України – в с. Космач, у Музеї вівчарства.

nn31

nn32

Читайте за темою: Благодійність українців Відня: діти Героїв АТО їдуть на відпочинок

Закарбувалися в пам’яті усіх також і неймовірні гірські краєвиди та водоспади.

Відпочинок для родин військовослужбовців АТО відбувся за фінансового сприяння українців в Австрії та Австралії, а також небайдужих людей, що проживають в Україні.

Сохранить

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.